Misyonumuz. Faliyette bulunduğumuz sektörde, bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, Sağlığa ve çevreye duyarlı Türk ve Dünya Müşterilerimize en iyi ve kaliteyi en uyguna sunmaktır. 

İş dünyasında bulunan, markaların olmazsa birinin biri vizyon ve misyonlarının açıklaması. Vizyon ve misyon kurumlarının geleceğe bugün ve geleceğe bakışlarını ifade eder. Öte yandan vizyon ve misyon oluşturma uzun vadeli bir şirket kültürü oluşturmanın ilk sıradadır denilebilir. Vizyon ve misyon için uzun vadeli hedefler ve stratejiiler de olur. Peki şirket olmanın en önemli adımlarından vizyon oluşturma ile ilgili bilinmesi gerekenler neler? Etkili bir vizyon misyon nasıl yapılır? Firmalar vizyon ve misyonlarını nasıl ve neye göre oluşturuyorlar. İşte vizyon ve misyon oluşturmayla ilgili bilmeniz gerekenler; Misyon nedir? Misyon kelimesi dilimize ingilizceden geçmiş bir kelimedir. İngilizce görev yani görev kelimesinden gelir. Misyon firmanın öncelikli sorumluluklarını ve ürettiği / sattığı ürün ve hizmetlerideki amacı ve gayelerini temsil eder. Misyonu için kurumun varoluşunun de denilebilir. Vizyon belirlerken en sık yapılan hata, metnin geleceğe dairede yapılmasıdır. Oysa misyon şuanda ne olmasında ile birlikte. O misyon misyonu oluştururken mevcut değerlerin tanımı.

Vizyonumuz, Dünya ve Türkiye`nin aranılan ve kalitenin markası olmak.

Vizyon nedir?

Misyondan farklı olarak vizyon yoluyla ulaşılabilir erişilebilir bağlı en en noktadır. Vizyon, misyon değerlerini toplama için kurumun nasıl bir ruha bürüneceğini ifade eder. Vizyon kelimesinden türkçeye uyarılmış bu sözcük kurumun misyonu misyonu mevcut ulaşmayı umduğu noktasını temsil eder. Vizyon politikamız öngörülülüğü temsil eder. Vizyon bir kurumun ileride varacağı noktanın-ki bu nokta hep kendini yenileyecektir- fotoğrafının şimdiden çekilmesidir. Kurumun vizyonu açık ufukluluğunu da en büyük simgesidir.

Vizyon ile misyon arasındaki fark nedir?

Vizyonda gelinecek yani hedeflenen noktayı temsil eder. Misyon ise bu vizyona hangi şekilde ve ne zaman gelineceğinin mesajlarını verir.

Kurum kültürü çalışanların, daha sonra müşterilerin, kurumun vizyonu ve misyonunu doğru anlamasıyla ve içselleştirilmesiyle oluyorir. Çalışanların bakmakta çalışanların kurumun gitmek istediği noktayı belirliyor ve hedeflerini biliyor ve farkında olmalısınız, bunu nasıl yapabiliyor ve nasıl yapıldığını biliyoruzdur. Vizyon ve misyon oluşturma şirketi kuruluşun ana sayfa iletişim ağı insan kaynakları gibi departmanlarıyla birlikte yapılmalıdır.

Dermateks Firma Resmi Bilgilerimiz.

Dijital karekod Kartvizitimiz.

DERMATEKS SAĞLIK MALZEMELERİ
Göndermek için Tıklayınız